Loading

دوره تمرینی فانکشنال (زوج)

آموزش کراسفیت مقدماتی و پیشرفته (یک ماهه)

Functional training course

امتیاز
5 از 5 رای
  ( 0 )
شروع کلاس ۱ اردیبهشت
ظرفیت افراد 20 نفر
تعداد جلسات 12 جلسه ( 3جلسه در هفته)
مدت زمان 90 دقیقه
ساعات کلاس 6 الی 7:15 صبح
روز های برگزاری شنبه، دوشنبه، چهارشنبه
مکان باشگاه شیراز
رده سنی 10 سال به بالا
تجهیزات مورد نیاز لباس ورزشی، کفش مناسب و مت ورزشی
قیمت : 890,000 تومان
دسته بندی : دروه کراس فیت
اضافه به علاقه مندی ها

علیرضـــا غلامــــی

مربی بدنســازی و فیتنـــس

  • چقدر از کراسفیت می دونید؟

اکثر ما تصور می‌کنیم تنها با رفتن به باشگاه و کار با دستگاه های ورزشیست که میتوانیم به اندام ایده آل خود دست پیدا کنیم، در صورتی که برخلاف باور عموم این سبک ورزش برای همه مناسب نیست! کراسفیت ورزشی با کالری سوزی فراوان است یک رشته ورزشی همه جانبه که تمام ابعاد تمرینی را در بر می‌گیرد. هدف از خلق این رشته ورزشی، افزایش توانایی کلی بدن مثل قدرت، تحمل، استقامت، انعطاف‌پذیری، سرعت، هماهنگی و تعادل است. درحقیقت حرکات این ورزش از پایه ترین حرکات ورزشی دنیا هستند و بشدت کاربردی هستند و بر این مبنا طراحی شده است که تمام تمرینات سازگار با بدن انسان ها و دور از آسیب باشند و پیوسته فاکتور های اصلی آمادگی جسمانی را تقویت نمایند. آماده کالری سوزی هستی؟!

  • کراسفیت یک سبک زندگیه!

 کراسفیت یک سبک زندگیست که می توان از آن برای تحقق هر هدفی بهره برد، از بهبود سلامتی گرفته تا کاهش وزن و فرم دهی به عضلات که همگی امری ضروری در ادامه زندگی ما هستند. همچنین این ورزش به جز آقایان، برای خانم ها نیز یک انتخاب عالیست چراکه ذات اجتماعی و گروهی بودن دارد و برای روحیه بسیار مهم است . همانطور که گفته شد این رشته فرم دهی عالی برای ماهیچه ها به دنبال دارد و در رشد عضلات اثری گزاری بینهایت خوبی دارد و همچنین در بحث لاغری یکی از بیشترین رتبه را به خود اختصاص میدهد، چراکه به خاطر داشتن فعالت های هوازی با شدت متوسط تا پیشرفته و درگیری در تمام عضلات عمقی و سطحی باعث لاغری و چربی سوزی میشود .

  • فواید و مزایا

تمرینات کراسفیت مزایا و فواید متعددی دارد که  مهم ترین آن  تقویت جسم می باشد. تمرینات قدرتی یکی از اساسی‌ترین مزیت‌های این ورزش است پس اگر به دنبال بدنی قوی هستید این همان چیزیست که شما نیاز دارید؛ چرا که این ورزش با تقویت عضلات و افزایش استقامت بدن در نهایت منجر به افزیش توان کلی بدن می‌شود. همچنین یکی دیگر از جنبه‌های ورزشی کراسفیت، فانکشنال بودن تمرینات است. اگر تمرینات فانکشنال باشد، می‌توان کارهای روزمره را با قدرت بیشتر و بدون خستگی مفرط انجام داد. از آنجایی که تمرینات در کراس فیت شامل حرکات قدرتی است، پس می‌توان از ویژگی فانکشنال بودن آن نیز بهره برد. 

  • از کجا شروع کنیم؟

 خوب ابتدا باید این سوال را از خودتان بپرسید که هدف شما چیست؟ چگونه می توانم به اندام دلخواهم برسم و یا اینکه چگونه حرکات را صحیح انجام دهم؟ ما در تیم ورزشی ردمونتین همراه شما هستیم تا قدم به قدم شما را به سطح ایده آلتان برسانیم. به عبارتی داشتن اندامی زیبا با یک مربی حرفه ای، به همراه حرکات و تمرینات اصلاحی قطعاً یک دستاورد بزرگ تلقی میشود که با ثبت نام در این دوره همه چیز برای شما سهل و آسان خواهد بود. همچنین کراس فیت با داشتن تنوع بسیار زیاد به هیچ عنوان خسته کننده و یکنواخت نیست و برای استارت این دوره کافیست با ما همراه شوید و تنها با داشتن کفش مناسب و یک زیرانداز ورزشی از انجام حرکات در فضای آزاد لذت ببرید. 

توضیحات تکمیلی

قابل توجه علاقمندان و ورزشکاران عزیز پس از ثبت نام این دوره می بایست از طریق سایت فدراسیون پزشکی-ورزشی نسبت به دربافت بیمه نامه ورزشی خود اقدام نمایید و اگر در حال حاضر بیمه ورزشی دارای اعتبار دارید نیازی به دریافت مجدد آن نیست. 

 

نظر خود را بیان کنید