Loading

دربــاره کوهســـرخ

ما سفیـــر ســـلامت شمـــا هستیـــم !

اینجا قلب تپنده کوهسرخ است، مجموعه بی نظیری از دوره های ورزشی، رویدادهای کشوری و استانی ، چالش ها و تیم حرفه ای از ورزشکاران و دوستداران طبیعت که همه و همه در مسیر سلامت وشادکامی همراه شما هستند ؛ این مجموعه شامل : دوره های دوچرخه سواری به صورت مبتدی و پیشرفته، دره نوردی، پاراگلایدر، بدنسازی آقایان و بانوان، تریل رانینگ، ورزش های زمستانی : اسنوبرد ، اسکی آلپاین و دوره یوگا و هاتا یوگا می باشد که توسط مربیان برتر کشور انجام میپذیرد. همچنین شما می توانید در کنار انتخاب دوره های ورزشی و رویدادهای هفتگی، از فروشگاه آنلاین کوهسرخ نیز بهره ببرید و ملزومات و سفارشات خود را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

برای صعــود به قله ای جــدید آمـــاده ای؟

 تیم ورزشی کوهسرخ در 18 فروردین 1397 مصادف با روز سلامتی ( روز جهانی بهداشت) توسط مصطفی الله یاری تأسیس شد؛ که در ابتدا قصد پر رنگ کردن نقش ورزش در جامعه بود اما به مرور زمان و با همدلی و همیاری جوانان پرتلاش شیراز و انجام فعالیت های متداول ورزشی ، اجرای ایونت های ماراتن و دوچرخه سواری در سطح کشوری و همچنین همکاری با اسپانسرهای بی نظیری همچو : ترکیش ایرلاین جنوب کشور، هتل های زنجیره ای ریکسوس، فرآورده های لبنی رامک، شبکه صدا و تصویر فلسفی، مجموعه گردشگری هفت خوان و... تبدیل به مجموعه بزرگ ورزشی شد. ما ضمن درک نیازهای شما در فعالیت های ورزشی و حفظ آرمان های زیست محیطی بستری فراهم کردیم تا تمامی گروه های سنی با اطمینان بتوانند به راحتی در زمینه های دلخواه رشد کرده و خاطرات مسرت بخشی را تجربه کنند . امیدوار هستیم در آینده ای نزدیک با توجه به تجربه های لذت بخش این سال ها به عنوان بزرگترین برگزار کننده رویدادهای کشوری و فروش محصولات با اصالت در کشور عزیزمان، در کنار شما باشیم. 

ورزشــی و تفــریحی

یک ورزش وقتی عالی میشه که در کنار تورهای تفریحی قرار بگیره! به عبارتی هم کالری شوخته میشه هم تفریح رو در بر داره .. ردمونتین با برگزاری تورهای تفریحی ورزشی یک یا چند روزه و خلق چالش های جذاب و خاطره انگیز میزبان لحظات شماست.

تنــاسب انـــدام

داشتن یک بدن سالم و ایده آل هدف اصلی ماست و این عملکرد باعث میشه از مشکلات احتمالی آینده دور بمونید و اینجا دقیقا همونجایست که شما رو در حفظ سلامت و تناسب اندام همراهی میکنه، پس بهتره شروع کنیم!

رژیــم متعـــادل

رعایت رژیم غذایی سالم برای داشتن یک اندام زیبا قطعاً یکی از مهم ترین بخش های زندگی ماست! پس چه خوب که با توجه به توصیه های تغذیه ای که متخصصان ردمونتین در اختیار شما قرار میدهند میتونیم در کنار هم به این تعادل برسیم.

آرامـــش و همـــاهنــگی

گاهی وقت ها بعد از فعالیت های سنگین و یا حتی خستگی بعد از کار با انجام یک مدیتیشن عالی و یا انجام حرکات یوگا میتونید ریلکس کنید و آرامش رو هم برای جسم و هم برای ذهنتون به ارمغان بیارید، پس در دوره های ریلکسیشن همراه ما باشید!

همراهان ردمونتین

شرکت کنندگان

انواع چالش

رویدادهای اجرایی

رویدادهای برگزار شده

رویدادهای کشوری و استانی